Rodinka HW produktov má nových členov

Naša rodinka hardware produktov sa rozrástla o riešenia, ktoré v sebe spájajú nielen praktickosť, ale aj moderný design. Ich využitie je dostupné v interiérových aj exteriérových riešeniach. Prispôsobivosť našich nových hardware riešení spočíva vo variantách voľne stojacich informačných kioskov a tiež nástenných displejov či obrazoviek, ktoré umožňujú široké využitie vo výrobných podnikoch, retail či úradoch mestskej samosprávy. 

Medzi naše novinky s riešením do interiéru patria najmä:

Indoor Master
Štýlový samostatne stojaci informačný kiosk, ktorý je vhodný napríklad do úradov mestskej samosprávy, aby svojim čistým designom nenarušoval formálne prostredie úradov a pútal občanov najmä informáciami, ktoré v ňom nájdu. Do jeho príslušenstva tiež patrí tlačiareň či reproduktor.

020-1-720x426

Náhľady dostupných variant produktu.


Pricechecker

Predstavuje praktické riešenie najmä do retailu so širokým sortimentom a jeho účelom je poskytnutie informácií o cenách daného tovaru alebo tiež privolanie obsluhy predajne. Design pricecheckru je plne v rukách zadávateľa, ktorý môže vzhľad informačného kiosku prispôsobiť designu predajne.

Náhľady dostupných variant produktu.


Indoor Touch Wall

Nástenný terminál odolný voči prachu a vode so stupňom odolnosti IP67, vhodný do náročného prostredia vo výrobných podnikoch. Terminál umožňuje rýchle a jednoduché zobrazovanie výrobnej dokumentácie prostredníctvom aplikácie Ki-Wi Guide. Do príslušenstva terminálu patrí tiež čítačka čiarových kódov a čítačka čipov. Vďaka tejto funkcii je možné identifikovať jednotlivých zamestnancov či rýchlo zobraziť požadovanú výrobnú dokumentáciu.

Náhľady dostupných variant produktu.


Do našich nových riešení pre vonkajšie prostredie, ktoré sú najviac využívaná ako HW pre aplikáciu Digitálnej úradnej tabule vo verejnej správe patria:


Outdoor Glass

Predstavuje šikovné riešenie v podobe LCD displaya umiestneného napr. v budove úradu za sklom výlohy alebo presklenej tabule, na ktorej je z vonkajšej strany vsadená dotyková vrstva. Toto riešenie je veľmi praktické najmä v prípade, keď je nutné zabezpečiť zariadenie proti fyzickému poškodeniu, ale zároveň umožniť občanom nepretržitú dostupnosť k informáciám.

020-1-720x426

Náhľady dostupných variant produktu.


Outdoor Classic

Náš stály produkt, ktorý dostal modernejší kabát. Súčasťou informačného kiosku je po novom tiež reproduktor a kamera. Ponúka sa v dvoch variantách – nástenné riešenie, alebo voľne stojaci informačný kiosk rôznych veľkostí podľa požiadaviek zadávateľa.

Náhľady dostupných variant produktu.


Outdoor NOBO

Elegantné prevedenie vonkajšieho kiosku, ktorý je dostupný v samostatne stojacej variante aj vo variante na stenu a predstavuje moderné riešenie digitálnej úradnej tabule pre mestskú samosprávu. Súčasťou NOBO riešenia je tiež klimatizácia, ktorá zabezpečuje stabilnú teplotu informačného kiosku a chráni ho pred prehrievaním, čím predlžuje jeho životnosť.

Náhľady dostupných variant produktu.


Outdoor Imotion

Predstavuje nadštandardné riešenie vonkajších informačných kioskov vo variante na stenu aj samostatne stojacich. Súčasťou vybavenia je tiež klimatizácia, ktorá zabezpečuje stabilnú teplotu a chráni tak informačný kiosk pred prehrievaním, čím predlžuje jeho životnosť.

Náhľady dostupných variant produktu.

Viac informácií a technických špecifikácií o našich HW riešeniach nájdete v sekcii hardware alebo v našom produktovom katalógu.

 

Naspäť na výpis noviniek

Hore