Retail

Nenechajte nič náhode a aktívne ovplyvňujte nákupné rozhodnutia zákazníkov priamo v mieste predaja. Vizuálne komunikácie v reálnom čase pre vás budú významným pomocníkom.

Retail

Popis

Obrazovky, LCD panely a interaktívne kiosky priamo na predajniach

Oživte svoje predajne pomocou obrazoviek a panelov s video obsahom, ktorý vo vašich zákazníkoch vyvolá emócie a prehĺbi ich zážitok z nakupovania. Poskytnúť im môžete tiež prístup k produktovým videám, návodom alebo interaktívnemu katalógu. Ukážte im názorne vlastnosti vašich produktov a zjednodušte im tak nákupné rozhodovanie.

Prepojte online marketing a obchod s kamennými predajňami. Pomocou interaktívnych kioskov môžete zákazníkom umožniť automatizovaný prístup do skladových zásob či vernostného programu a samostatnú tlač vybraných zľavových kupónov.

popis

Benefity

Čo vám naše riešenie prinesie?

Jednoduchú správu obsahu z jedného miesta

Pripravený obsah môžete v jedinom okamihu prakticky odkiaľkoľvek jednoducho nahrať alebo aktualizovať niekoľkými kliknutiami na ľubovoľný počet zariadení na všetkých predajniach. Vďaka tomu šetríte nielen čas, ale máte úplnú kontrolu nad tým, čo vaši zákazníci na displejoch a v kioskoch vidia.

Nový nástroj na podporu predaja aj imidžu

Pomocou LCD obrazoviek môžete zákazníkov priamo na predajni informovať o akciových ponukách a novinkách vo vašom produktovom portfóliu. Vhodne zvolený obsah navyše upúta návštevníkov predajne, podporí imidž vašej značky a zmení nakupovanie v zážitok.

Vizuálne informácie v správnom čase a na správnom mieste

Interaktívne kiosky predstavujú zaujímavý nástroj pre názorné predvedenie výhod a vlastností vašich produktov. Zákazník tak vždy dostane informáciu, ktorú potrebuje. Vďaka umiestneniu na predajni mu dokážete tie správne argumenty odovzdať na pravom mieste v pravý čas, tesne pred jeho nákupným rozhodnutím.

Prepojenie online sveta s kamennými predajňami

Informačné kiosky dokážeme vďaka nášmu softvéru prepojiť s dátami z vášho vernostného systému, do ktorého sa môže návštevník prihlásiť priamo na predajni. Rovnako tak ich dokážeme napojiť na váš e-shop alebo skladový systém. Zákazník tak môže v priebehu okamihu zistiť, či je požadovaný výrobok práve skladom.

Dáta a spätnú väzbu

Zákazníkom môžete v interaktívnom kiosku zadávať anketové otázky a získať tak od nich cennú spätnú väzbu. Kiosky navyše zbierajú jasné a tvrdé dáta o všetkých zákazníkoch, ktorí ich využívajú. Vďaka tomu môžete priebežne vyhodnocovať a vylepšovať stratégiu publikovaného obsahu.

Případové studie

Ktorí zákazníci z oblasti retailu využívajú riešenie od Ki-Wi?


Najväčšia česká sieť obchodov s kuchynskými potrebami využíva vo svojich predajniach obrazovky na prehrávanie produktových videí. Niektoré z nich sú navyše napojené na čítačky čiarových kódov. Na čo táto kombinácia slúži?

Prečítajte si prípadovú štúdiu

Ďalšie referencie

  • electroworld-bw
  • nestle-bw
  • globus-bw

Zobraziť referencie

    Nechajte nám kontakt - vymyslíme to spoločne!

    Hore